Touareg doplňky 4x4

"Touareg" - symbol svobody a nezávislosti. Stejně jako Berberští kočovníci, kteří křižují Saharskou poušt, od nichž převzal své jméno, dokáže se lehce a obratně proplétat "džunglí" velkoměsta, rychle uhánět po cestách a nakonec s lehkostí zvládat náročný terén. Pojeďte s námi objevovat dobrodružství mimo asfalt - i tam jsou tyto vozy doma.

O NÁS

Myšlenka na založení klubu vznikla v roce 2006, první pilotní setkání jsme uspořádali na jaře roku 2007, v tomto roce s podporou společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. vznikl projekt Touareg Club. V srpnu 2007 jsme realizovali první výpravu na jih Rumunska do Transylvánských Alp. Od té doby jsme realizovali každoročně několik výprav s vozy Touareg, které vedli nejen do Transylvánie, ale i do Maroka, Libye, na Sardinii, Island a do Ligurských Alp. Celkem jsme v letech 2007 až 2012 uspořádali čtrnáct výprav a devět víkendových setkání, poté byl vzhledem k organizačním změnám v IVG projekt Touareg Club ukončen. Neboť jsem od počátku realizoval víkendová setkání a osobně vedl všechny výpravy jako průvodce, převzal jsem tedy jako spoluzakladatel zpět webové stránky a databázi členů TC. Dál jsem zajišťoval chod Touareg Clubu, zrealizovali ještě pět výprav a několik víkendových setkání. Na posledním v září 2013 jsem se všemi rozloučil a odstěhoval do Namibie, kde jsem žil. V roce 2014 nebyly realizovány žádné výpravy, kolega Šolc realizoval pouze víkendová setkání.

Po mém návratu zpět jsem v lednu 2015 navštívil importéra vozů Volkswagen Porsche Česká republika s.r.o. a dohodli jsme se na vzájemné spolupráci, oživení Touareg Clubu a podpoře jeho chodu ze strany importéra. Zrealizovali jsme víkendová setkání a první výpravu do Transylvánie, projekt Touareg Club dostal novou právní formu, klub je registrován jako spolek. Od příštího roku začínáme v plné míře opět plně realizovat všechny aktivity, opět budeme připravovat víkendová setkání a offroadové i poznávací výpravy. Pokud jste byli členem projektu Touareg Club, stáváte se automaticky členem našeho spolku.

Vy, kteří jste majitelé vozů Touareg a máte zájem stát se naším členem, zašlete přihlášku, kterou naleznete na našem webu v menu.

Jirka Chramosil
předseda Touareg Clubu

 


Návrat Náčelníka z Namibie

Ahoj všem,
tak rok se s rokem sešel, já strávil dvě sezony v Namibii a přišel jsem na to, že žít tam není tak jednoduché - byrokracie a neochota úřadů cokoliv řešit mě natolik otrávila, že jsem se rozhodl vrátit se zpět a expedice v Namibii realizovat tak jak dříve odsud s tím, že budu mít výhodu zázemí a vlastní firmy tam.
Dohodl jsem se s Radkem „Kilařem“, že budeme společně pokračovat v realizaci výprav pod znakem Off Road Expeditions tady v Evropě, tedy rozdělíme si výpravy a já si převezmu zpět realizaci akcí pro Touareg club, abychom se na nich sešli jako dřív a to včetně víkendů určených jen členům Touareg clubu.
Když na to budeme dva, přibude více víkendových setkání, tak jak bylo zvykem alespoň 3-4x ročně pro Touareg club, což se prostě v jednom člověku v době výprav nedá stíhat a trošku se na to zapomnělo. Budeme moci řešit vaše požadavky na úpravy aut, případně jet některé výpravy paralelně…

Věřím, že to bude ku prospěchu Vás všech. V případě, že máte nějaké nápady, kam se společně vydat, budu rád když napíšete …

Tak naviděnou na některé z výprav !

Jirka Chramosil
    "Náčelník"

Tel: +420 602 299 299
e-mail: jirka.ch@touaregclub.cz

 


Stěhování do Namibie

(2013-09-18)

Ahoj offrouďáci,
jak už jsem avizoval, začátkem září definitivně opouštím Evropu a stěhuji se do mé vysněné Namibie, kde budu provozovat stejnou činnost, tedy průvodcovství a časem postavím i turistický rezort African Dream na území "Tady je Náčovo" . Protože jsem nechtěl zahodit 16 let práce, kterou jsem věnoval budování offroad expedic, rozhodl jsem se předat firmu Radkovi Šolcovi zvanému "Kilař",který pod značkou Offroadplowing již různé expedice a akce organizuje. Určitě bude pokračovat a rozvíjet offroad výpravy a expedice k Vaší spokojenosti, vč. aktivit Touaregclubu.

Dohodli jsme se na rozdělení teritoria, kdy on bude obstarávat výpravy a expedice na severu Afriky, v Evropě a Asii. Já budu dál připravovat výpravy a expedice na jihu Afriky, v Austrálii a Americe-příští rok chci připravit Moab-Utah, takže se určitě budeme potkávat, a to i na akcích v Evropě, kde budu ovšem jen hostovat , co by "pacoš", tedy i já tam konečně budu na dovolené.

Tedy oficiálně - oznamuji, že dne 2.9., Radek Šolc "Kilař" převzal společnost Off Road Expeditions s.r.o. a stal se jejím jednatelem. Všechny aktivity, které zajišťovala tato společnost - zejména off road výpravy a expedice, ať už s vozy 4x4 nebo ATV, předváděcí a nebo promo akce atd. kontinuálně pokračují. Dále uvedená společnost převzala prodejní aktivity společnosti Off Road World s.r.o. a to zejména prodej autostanů značky AUTOHOME, prodej doplňků pro vozy 4x4.

Se všemi Vámi, kdo se zúčastnili 7.9. offroad víkendu v Bělé pod Bezdězem, který jsme společně s Kilařem pořádali a kde jsem ho těm, kteří ho ještě neznali představil, jsem se již rozloučil. S těmi kdo tam nebyli se tímto loučím a přeji vám hodně offroadových zážitků.

PS: Můj telefon je zatím nadále 602299299, ale končí ve schránce, pokud se chcete spojit semnou osobně, pošlete SMS, na vzkazy a telefony nebudu moci reagovat. Mail mi zůstává naca4x4@offroadworld.cz. Kilař má telefon 777299299 nebo 602308651, mail radek.s@expedice4x4.cz.

"Náčelník"
Jirka Chramosil

 


 
Mail rozeslaný společností Import Volkswagen Group / Porsche Česká republika
Oznámení členům Touareg Clubu

Vážení členové Touareg Clubu,

děkujeme Vám za Váš čas a přízeň, kterou jste věnovali značce Volkswagen a hlavně našemu prémiovému SUV Volkswagen Touareg. Vašeho zájmu si velmi vážíme a Vaše podněty pro nás budou vždy důležité.

V roce 2012 došlo k několika zásadním změnám ve fungování importéra značky Volkswagen v České republice, včetně začlenění do struktury Porsche Holding Salzburg a přejmenování společnosti Import Volkswagen Group na Porsche Česká republika.

Vzhledem k našim hlavním cílům na trhu v České republice jsme se rozhodli, že nadále nepovedeme našimi silami Touareg Club a jsme velmi rádi, že od 1.1.2013 se vedení klubu ujímá pan Jiří Chramosil, který stál u založení samotného Touareg Clubu a zároveň pro Vás od roku 2006 připravoval a osobně vedl všechny offroad expedice a výpravy. Proto se, se všemi případnými podněty, připomínka a dotazy obracejte přímo na něj.

Kontakt:
info@touaregclub.cz
případně tel: +420 777 299 299

 

 


TISK STRÁNKY
NAHORU      

© 2016 Touareg Club. Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů  (pořádání akcí)
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.
 
Google Translate to EN Google Translate to DE Google Translate to FR Google Translate to IT Google Translate to ES

Off Road Guide Off Road EXPEDITIONS

e-mail: jirka.ch@touaregclub.cz
info@touaregclub.cz
mobil: 602 299 299
internet: www.offroadguide.eu

Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opiště kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.