O NÁS

Myšlenka na založení klubu vznikla v roce 2006, první pilotní setkání jsme uspořádali na jaře roku 2007, v tomto roce s podporou společnosti Import Volkswagen Group s.r.o. vznikl projekt Touareg Club. V srpnu 2007 jsme realizovali první výpravu na jih Rumunska do Transylvánských Alp. Od té doby jsme realizovali každoročně několik výprav s vozy Touareg, které vedli nejen do Transylvánie, ale i do Maroka, Libye, na Sardinii, Island a do Ligurských Alp. Celkem jsme v letech 2007 až 2012 uspořádali čtrnáct výprav a devět víkendových setkání, poté byl vzhledem k organizačním změnám v IVG projekt Touareg Club ukončen. Neboť jsem od počátku realizoval víkendová setkání a osobně vedl všechny výpravy jako průvodce, převzal jsem tedy jako spoluzakladatel zpět webové stránky a databázi členů TC. Dál jsem zajišťoval chod Touareg Clubu, zrealizovali ještě pět výprav a několik víkendových setkání. Na posledním v září 2013 jsem se všemi rozloučil a odstěhoval do Namibie, kde jsem žil. V roce 2014 nebyly realizovány žádné výpravy, kolega Šolc realizoval pouze víkendová setkání.

Po mém návratu zpět jsem v lednu 2015 navštívil importéra vozů Volkswagen Porsche Česká republika s.r.o. a dohodli jsme se na vzájemné spolupráci, oživení Touareg Clubu a podpoře jeho chodu ze strany importéra. Zrealizovali jsme víkendová setkání a první výpravu do Transylvánie, projekt Touareg Club dostal novou právní formu, klub je registrován jako spolek. Od příštího roku začínáme v plné míře opět plně realizovat všechny aktivity, opět budeme připravovat víkendová setkání a offroadové i poznávací výpravy. Pokud jste byli členem projektu Touareg Club, stáváte se automaticky členem našeho spolku.

Vy, kteří jste majitelé vozů Touareg a máte zájem stát se naším členem, zašlete přihlášku, kterou naleznete na našem webu v menu.

Jirka Chramosil
předseda Touareg Clubu

 


Návrat Náčelníka z Namibie

Ahoj všem,
tak rok se s rokem sešel, já strávil dvě sezony v Namibii a přišel jsem na to, že žít tam není tak jednoduché - byrokracie a neochota úřadů cokoliv řešit mě natolik otrávila, že jsem se rozhodl vrátit se zpět a expedice v Namibii realizovat tak jak dříve odsud s tím, že budu mít výhodu zázemí a vlastní firmy tam.
Dohodl jsem se s Radkem „Kilařem“, že budeme společně pokračovat v realizaci výprav pod znakem Off Road Expeditions tady v Evropě, tedy rozdělíme si výpravy a já si převezmu zpět realizaci akcí pro Touareg club, abychom se na nich sešli jako dřív a to včetně víkendů určených jen členům Touareg clubu.
Když na to budeme dva, přibude více víkendových setkání, tak jak bylo zvykem alespoň 3-4x ročně pro Touareg club, což se prostě v jednom člověku v době výprav nedá stíhat a trošku se na to zapomnělo. Budeme moci řešit vaše požadavky na úpravy aut, případně jet některé výpravy paralelně…

Věřím, že to bude ku prospěchu Vás všech. V případě, že máte nějaké nápady, kam se společně vydat, budu rád když napíšete …

Tak naviděnou na některé z výprav !

Jirka Chramosil
    "Náčelník"

Tel: +420 602 299 299
e-mail: jirka.ch@touaregclub.cz

 


Stěhování do Namibie

(2013-09-18)

Ahoj offrouďáci,
jak už jsem avizoval, začátkem září definitivně opouštím Evropu a stěhuji se do mé vysněné Namibie, kde budu provozovat stejnou činnost, tedy průvodcovství a časem postavím i turistický rezort African Dream na území "Tady je Náčovo" . Protože jsem nechtěl zahodit 16 let práce, kterou jsem věnoval budování offroad expedic, rozhodl jsem se předat firmu Radkovi Šolcovi zvanému "Kilař",který pod značkou Offroadplowing již různé expedice a akce organizuje. Určitě bude pokračovat a rozvíjet offroad výpravy a expedice k Vaší spokojenosti, vč. aktivit Touaregclubu.

Dohodli jsme se na rozdělení teritoria, kdy on bude obstarávat výpravy a expedice na severu Afriky, v Evropě a Asii. Já budu dál připravovat výpravy a expedice na jihu Afriky, v Austrálii a Americe-příští rok chci připravit Moab-Utah, takže se určitě budeme potkávat, a to i na akcích v Evropě, kde budu ovšem jen hostovat , co by "pacoš", tedy i já tam konečně budu na dovolené.

Tedy oficiálně - oznamuji, že dne 2.9., Radek Šolc "Kilař" převzal společnost Off Road Expeditions s.r.o. a stal se jejím jednatelem. Všechny aktivity, které zajišťovala tato společnost - zejména off road výpravy a expedice, ať už s vozy 4x4 nebo ATV, předváděcí a nebo promo akce atd. kontinuálně pokračují. Dále uvedená společnost převzala prodejní aktivity společnosti Off Road World s.r.o. a to zejména prodej autostanů značky AUTOHOME, prodej doplňků pro vozy 4x4.

Se všemi Vámi, kdo se zúčastnili 7.9. offroad víkendu v Bělé pod Bezdězem, který jsme společně s Kilařem pořádali a kde jsem ho těm, kteří ho ještě neznali představil, jsem se již rozloučil. S těmi kdo tam nebyli se tímto loučím a přeji vám hodně offroadových zážitků.

PS: Můj telefon je zatím nadále 602299299, ale končí ve schránce, pokud se chcete spojit semnou osobně, pošlete SMS, na vzkazy a telefony nebudu moci reagovat. Mail mi zůstává naca4x4@offroadworld.cz. Kilař má telefon 777299299 nebo 602308651, mail radek.s@expedice4x4.cz.

"Náčelník"
Jirka Chramosil

 


 
Mail rozeslaný společností Import Volkswagen Group / Porsche Česká republika
Oznámení členům Touareg Clubu

Vážení členové Touareg Clubu,

děkujeme Vám za Váš čas a přízeň, kterou jste věnovali značce Volkswagen a hlavně našemu prémiovému SUV Volkswagen Touareg. Vašeho zájmu si velmi vážíme a Vaše podněty pro nás budou vždy důležité.

V roce 2012 došlo k několika zásadním změnám ve fungování importéra značky Volkswagen v České republice, včetně začlenění do struktury Porsche Holding Salzburg a přejmenování společnosti Import Volkswagen Group na Porsche Česká republika.

Vzhledem k našim hlavním cílům na trhu v České republice jsme se rozhodli, že nadále nepovedeme našimi silami Touareg Club a jsme velmi rádi, že od 1.1.2013 se vedení klubu ujímá pan Jiří Chramosil, který stál u založení samotného Touareg Clubu a zároveň pro Vás od roku 2006 připravoval a osobně vedl všechny offroad expedice a výpravy. Proto se, se všemi případnými podněty, připomínka a dotazy obracejte přímo na něj.

Kontakt:
info@touaregclub.cz
případně tel: +420 777 299 299

 

 


TISK STRÁNKY
NAHORU