Touareg doplňky 4x4

"Touareg" - symbol svobody a nezávislosti. Stejně jako Berberští kočovníci, kteří křižují Saharskou poušt, od nichž převzal své jméno, dokáže se lehce a obratně proplétat "džunglí" velkoměsta, rychle uhánět po cestách a nakonec s lehkostí zvládat náročný terén. Pojeďte s námi objevovat dobrodružství mimo asfalt - i tam jsou tyto vozy doma.

VÍKENDOVÁ SETKÁNÍ

XV. Off-roadové setkání - Přerov

(6. - 7.2.2015)

V pátek večer se nás u stolu sešlo 15, probíraly se zážitky z Islandu, Maroka, Sardinie a z několika výprav do Transylvanie, neboť se jich od roku 2007 realizovalo pod vedením "Náčelníka" celkem 18, bylo opravdu o čem povídat. Hlavní tématem byl Island, neboť se zde sešla celá parta z roku 2010, kdy se jel.

V sobotu nás bylo jen 8 Touaregů, zbytek z 15 přihlášených skolila chřipka :-(, dva práce a jeden věřil předpovědi počasí :-)... Ta naštěstí nevyšla a místo větru a silného mrazu nás přivítala azurová obloha, bezvětří a slunce, které příjemné hřálo... Trasa byla umrzlá a pokrytá asi 10 cm sněhu, tedy značka ideál. Užili jsme si autocrossouvou trať, ale nezalekli jsme se ani motocross trati, kde jsme dali příkré výjezdy i sjezdy...

Včas uveřejníme, kde se bude konat 14.3. další setkání TC.

Zpět na archiv
 
TISK STRÁNKY
NAHORU      

© 2016 Touareg Club. Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů  (pořádání akcí)
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.
 
Google Translate to EN Google Translate to DE Google Translate to FR Google Translate to IT Google Translate to ES

Off Road Guide Off Road EXPEDITIONS

e-mail: jirka.ch@touaregclub.cz
info@touaregclub.cz
mobil: 602 299 299
internet: www.offroadguide.eu

Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opiště kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.