Touareg doplňky 4x4

"Touareg" - symbol svobody a nezávislosti. Stejně jako Berberští kočovníci, kteří křižují Saharskou poušt, od nichž převzal své jméno, dokáže se lehce a obratně proplétat "džunglí" velkoměsta, rychle uhánět po cestách a nakonec s lehkostí zvládat náročný terén. Pojeďte s námi objevovat dobrodružství mimo asfalt - i tam jsou tyto vozy doma.

VÍKENDOVÁ SETKÁNÍ

XVII. Off-roadové setkání - Milovice

(11.4.2015)

V letošním roce jsme se již potřetí sešli na víkendovém setkání Touareg Clubu, tentokrát to bylo v Milovicích a díky počasí, které nám opravdu přálo, to bylo v hojném počtu. Sjelo se tu celkem 18 Touaregů, jejichž posádky čítaly 52 osob. Díky importérovi PORSCHE Česká republika, který nám zapůjčil novinářský vůz, bylo možné si prohlédnout i vyzkoušet nový Touareg, který jsme předtím důkladně otestovali.
Po nezbytné prezentaci a rozpravě jsme společně vyrazili s Touaregy do terénu, který nám nabídl jak příkré sjezdy a výjezdy, tak i tankové cesty, rozporky, lavice i přechodové oblouky - prostě překážky, jejichž zdolávaní potěší každého majitele offroadu, jímž Touareg bezesporu je.
Dopoledne jsme strávili jízdou jak po tankovkách, tak jsme si vyzkoušeli triálky v lese, okruh nám trval tři hodiny. Kolem jedné hodiny jsme společně poobědvali gulášek ze stylové polní kuchyně. Po společném fotu, kde jak jsem později zjistil někteří z účastníků chybí, jsme vyjeli na dvouhodinový odpolední okruh. Po technických sekcích okruh zakončila tankovka plná bahna. Velké louže se daly objet, ale ne všichni tak učinili...
Společně jsme pak poseděli asi do šesté hodiny večerní, poté jsme se rozjeli k domovům. O dalším víkendovém setkání vás budeme vás informovat.

Zpět na archiv
 
TISK STRÁNKY
NAHORU      

© 2016 Touareg Club. Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů  (pořádání akcí)
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.
 
Google Translate to EN Google Translate to DE Google Translate to FR Google Translate to IT Google Translate to ES

Off Road Guide Off Road EXPEDITIONS

e-mail: jirka.ch@touaregclub.cz
info@touaregclub.cz
mobil: 602 299 299
internet: www.offroadguide.eu

Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opiště kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.