Touareg doplňky 4x4

"Touareg" - symbol svobody a nezávislosti. Stejně jako Berberští kočovníci, kteří křižují Saharskou poušt, od nichž převzal své jméno, dokáže se lehce a obratně proplétat "džunglí" velkoměsta, rychle uhánět po cestách a nakonec s lehkostí zvládat náročný terén. Pojeďte s námi objevovat dobrodružství mimo asfalt - i tam jsou tyto vozy doma.

VÍKENDOVÁ SETKÁNÍ

XIII. Off-roadové setkání - Podbořany u Žatce

(21. - 22.3.2014)

Tak máme za sebou sraz ve VVP Kozinec ve Vroutkách u Žatce. Všichni si vyzkoušeli při hledání razítek, průjezdy v maximálním náklonu, projeli jsme i pár tankových okopů. Razítkovanou vyhráli Jakub Opa s Tatíkem s časem 2h 30 min, druzí byli Spořílci, jako minule v Mohelnici. Patří jim blahopřání, stejně jako všem ostatním, kteří našli všechny razítka. Počasí nádherně vyšlo, v sobotu odpoledne byly ještě ukázkové trialy, někdo přespal i do neděle, večer bylo vyprávění u ohýnku. Doufám, že se to všem líbilo :).

Další setkání bude 26.-27.4. 2014 ve slovenské Senici společně s jinými offroadovými vozy OffRoadExpeditions a OffRoadPlowing, kde se bude jezdit po pískách - na písečných dunách. Je to jediné místo toho druhu ve střední Evropě, tak si to nenechte ujít. Fotky z této akce jsou zde a další foto je na http://namibie.rajce.idnes.cz/Touareg_Club_-_Kozinec_2014/.

Těším se na další setkání.

KG

Zpět na archiv
 
TISK STRÁNKY
NAHORU      

© 2016 Touareg Club. Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů  (pořádání akcí)
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.
 
Google Translate to EN Google Translate to DE Google Translate to FR Google Translate to IT Google Translate to ES

Off Road Guide Off Road EXPEDITIONS

e-mail: jirka.ch@touaregclub.cz
info@touaregclub.cz
mobil: 602 299 299
internet: www.offroadguide.eu

Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opiště kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.