Touareg doplňky 4x4

"Touareg" - symbol svobody a nezávislosti. Stejně jako Berberští kočovníci, kteří křižují Saharskou poušt, od nichž převzal své jméno, dokáže se lehce a obratně proplétat "džunglí" velkoměsta, rychle uhánět po cestách a nakonec s lehkostí zvládat náročný terén. Pojeďte s námi objevovat dobrodružství mimo asfalt - i tam jsou tyto vozy doma.

VÍKENDOVÁ SETKÁNÍ

XIV. Off-roadové setkání - Benešov u Prahy

(26. - 27.4.2014)

Tak o uplynulém víkendu proběhlo avizované setkání příznivců Off Road Expeditions a Touareg Clubu. Neuvěřitelně se vydařilo počasí - sluníčko, a to mělo pršet celý víkend! Sešlo se 27 aut. V pátek přijela většina k posezení u ohýnku - byla veliká párty!:) V sobotu opět razítkovaná, tentokrát s otázkami do tajenky. Vyhráli Radek a Jirka s LC73 - blahopřejeme. V sobotu odpoledne nás navštívili freestyle motokrosaři - mladý Podmol s kamarády, tak jsme se podívali na neuvěřitelné skoky. Kdo zůstal do neděle, tak jsme všichni společné ve vláčku projeli ty nejnáročnější pasáže a po obědě domů. Děkujeme Petrovi za výborný catering a vybudované společenské zázemí.

Zpět na archiv
 
TISK STRÁNKY
NAHORU      

© 2016 Touareg Club. Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů  (pořádání akcí)
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.
 
Google Translate to EN Google Translate to DE Google Translate to FR Google Translate to IT Google Translate to ES

Off Road Guide Off Road EXPEDITIONS

e-mail: jirka.ch@touaregclub.cz
info@touaregclub.cz
mobil: 602 299 299
internet: www.offroadguide.eu

Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opiště kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.