Touareg doplňky 4x4

"Touareg" - symbol svobody a nezávislosti. Stejně jako Berberští kočovníci, kteří křižují Saharskou poušt, od nichž převzal své jméno, dokáže se lehce a obratně proplétat "džunglí" velkoměsta, rychle uhánět po cestách a nakonec s lehkostí zvládat náročný terén. Pojeďte s námi objevovat dobrodružství mimo asfalt - i tam jsou tyto vozy doma.

VÍKENDOVÁ SETKÁNÍ

XII. Off-roadové setkání - Mohelnická rokle

(9. - 10.11.2013)

Avizované víkendové setkání v Mohelnici proběhlo výborně. Již v pátek se sjelo několik Touaregů, a tak jsme u ohýnku v prostoru Mohelnické rokle celý večer propovídali, a to až do brzkých ranních hodin. Stopek slivovičky nám celý večer zpříjemnil. I přes trvalý sobotní dopolední déšť se nakonec sjelo 17 vozů, což byl slušný počet. Dopoledne proběhla orientaćní soutěž - razítkovaná, která se všem, podle ohlasu zúčastněných líbila.

Výsledky soutěže:

  • 1.místo. Tomáš Ahne
  • 2.místo Míra Voda
  • 3.místo Orálkovic

Blahopřejeme :-)!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

K obědu jsme na ohýnku opekli buřtíky a vyrazili na 20km vzdálenou Hitlerovskou dálnici. Po tělese této dálnice, kdy její stavba byla ukončena základním posypem, jsme jeli v úseku cca 15 km. Vzhledem k tomu, že současný stav dálnice je takový, že jsou zde stále funkční a i velmi pěkné kamenné mosty, po kterých vede rozblácená lesní cesta hustým porostem, je tato velice zajímavá. V těžších úsecích jsme rozdělili celou kolonu na "Leštěnky a Hardcore", kdy leštěnky objížděli úsek po silnici a ti "tvrdší" si dali průjezdy kluzkými rokličkami. Po této "dálnici" jsme již za tmy dojeli až na její konec.
I přes dopolední nepřízeň počasí se nakonec vyčasilo a všichni plni zážitků z opětovného klubového setkání a z offroadové vyjížďky, vyrazili k domovu. Jsme velice rádi a věříme, že se to všem líbilo a těšíme se na další setkání, které chceme v zimě na sněhu zorganizovat.

Kilař a Tišťák

Zpět na archiv
 
TISK STRÁNKY
NAHORU      

© 2016 Touareg Club. Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů  (pořádání akcí)
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.
 
Google Translate to EN Google Translate to DE Google Translate to FR Google Translate to IT Google Translate to ES

Off Road Guide Off Road EXPEDITIONS

e-mail: jirka.ch@touaregclub.cz
info@touaregclub.cz
mobil: 602 299 299
internet: www.offroadguide.eu

Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opiště kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.