Touareg doplňky 4x4

"Touareg" - symbol svobody a nezávislosti. Stejně jako Berberští kočovníci, kteří křižují Saharskou poušt, od nichž převzal své jméno, dokáže se lehce a obratně proplétat "džunglí" velkoměsta, rychle uhánět po cestách a nakonec s lehkostí zvládat náročný terén. Pojeďte s námi objevovat dobrodružství mimo asfalt - i tam jsou tyto vozy doma.

VÍKENDOVÁ SETKÁNÍ

IX. Off-roadové setkání - Slovensko

(23.6. - 24.6.2012)

TouaregClub Česká republika pro Vás připravil unikátní víkendové setkání, které nemá v jeho historii obdoby. Po složitých jednáních se nám podařilo exkluzivně a jenom pro Vás zajistit a připravit výjimečnou exkurzi do výrobního závodu Volkswagen Slovakia, odkud pochází Váš „plechový miláček“ VOLKSWAGEN TOUAREG. Uvidíte na vlastní oči jeden z nejmodernějších automobilových závodů na světě, moderní výrobní linku, na které vzniká spolu s dalšími koncernovými vozy právě jedno z nejúspěšnějších SUV všech dob – Volkswagen Touareg. Celé tyto dva dny jsou vyhrazeny ve výrobním závodě pouze a jenom pro TouaregClub Česká republika!!! Automobilový závod Volkswagen Slovakia je výjimečný v několika ohledech, jednak unikátní lanovkou, pomocí které jsou vyrobené Touaregy transportovány na testovací dráhu, odkud se vrací opět lanovkou na centrální parkoviště. Naprosto nezapomenutelným zážitkem je také profesionální off-road dráha pro Touareg přímo u závodu.

Profesionální pracovníci závodu Volkswagen Slovakia se nám budou věnovat oba tyto dny a Vy budete mít tak šanci vidět, jak Touareg vzniká od začátku až po slavnou „svatbu“. Uvidíte různé deriváty pro Rusko, Ameriku, uvidíte již zmiňovanou transportní lanovku a další zajímavé prvky této výjimečné továrny.

Aby toho nebylo málo, tak pouze a jenom pro Vás jsme jako druhý bod programu připravili návštěvu „Slovenské Sahary“ u Malacek. Jedná se o vojenský polygon, na kterém například Karel Loprais testuje svoji Tatru na Dakar. Tento polygon je unikátní i v tom, že je využíván i samotným Volkswagenem, na kterém testují naše vozy tovární profesionální jezdci, se kterými se také setkáme. A nejenom to – uvidíte i závodní speciály Touareg, ve kterých Vás naši tovární jezdci svezou. Zkrátka na Vás čeká plno zážitků.

Bude se jednat o dva dny, přičemž je toto setkání koncipováno tak, že první den absolvuje výše uvedený program první skupina a druhý den druhá skupina. Bude tedy jednodenní bez přespání. O detailech setkání budete včas informováni.

A nyní to nejdůležitější: Ačkoliv bychom byli moc rádi, kdyby na víkendové setkání mohli dorazit všichni naši členové, kterých je momentálně 345, z organizačních, prostorových a technických důvodů je bohužel nereálné nechat otevřenou účast bez omezení. Proto kapacita obou setkání bude bohužel striktně omezena. Hlavním důvodem je převážně maximální únosná kapacita exkurze do výrobního závodu. Jak jsem psal výše, po celé dva dny (23. a 24. 6.) bude továrna námi absolutně vytížena.

Na každý termín je možné přihlásit max. 135 osob, což znamená dohromady 270 osob. Budeme-li to brát po členech a jejich vozech, znamená to, že pokud budeme brát v potaz, že každá posádka přijede ve třech lidech včetně řidiče, dělá to dohromady 45 Touaregů / členských přihlášek na jeden den. Dohromady je tak tedy k dispozici 90 míst (90 přihlášek).

Zpět na archiv
 
TISK STRÁNKY
NAHORU      

© 2016 Touareg Club. Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů  (pořádání akcí)
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.
 
Google Translate to EN Google Translate to DE Google Translate to FR Google Translate to IT Google Translate to ES

Off Road Guide Off Road EXPEDITIONS

e-mail: jirka.ch@touaregclub.cz
info@touaregclub.cz
mobil: 602 299 299
internet: www.offroadguide.eu

Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opiště kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.