Touareg doplňky 4x4

"Touareg" - symbol svobody a nezávislosti. Stejně jako Berberští kočovníci, kteří křižují Saharskou poušt, od nichž převzal své jméno, dokáže se lehce a obratně proplétat "džunglí" velkoměsta, rychle uhánět po cestách a nakonec s lehkostí zvládat náročný terén. Pojeďte s námi objevovat dobrodružství mimo asfalt - i tam jsou tyto vozy doma.

VÍKENDOVÁ SETKÁNÍ

II. Off-roadové setkání - Podbořany

(24.11.2007)

Ráno to všude po Čechách i na Moravě vypadalo s počasím opravdu nic moc, mlhy, déšť. Přesto se sjelo na druhém setkání TouaregClubu 22 Touaregů. Odměnou všem co přijeli bylo takřka "babí léto" - přestože bylo kolem nuly, svítilo slunce a déšť se nekonal.

Zato se konalo ježdění v rozbahněném terénu, někteří sbírali své první zkušenosti, jiní např. parta, která se zúčastnila výpravy po Rumunsku, byla v terénu jako doma. Opět se potvrdilo, že Touareg je opravdový teréňák, který i na zcela nevhodných pneumatikách dokáže zvládat bahnitý podklad. Samozřejmě, že bylo znát, když měl někdo pneu AT, auto projíždělo s větší lehkostí. Byl tu dokonce vínový Touareg dlouholetého člena OFF Road Expeditios, který byl obutý na hrubých pneu MT. V polní kuchyni se zatím připravoval guláš, který všem přišel po poledni vhod, spolu s vroucí vodou na kávu a čaj. Přeci jen byl konec listopadu. Po oběde už se debatovalo v přátelské atmosféře a začaly se projíždět bodované úseky, u kterých se řidič "trošku zapotil" a ostatní se dobře pobavili.

Nakonec jsme vyhlásili výsledky, rozdali drobné ceny, rozloučili se a vyrazili domů.

Zpět na archiv
 
TISK STRÁNKY
NAHORU      

© 2016 Touareg Club. Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů  (pořádání akcí)
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.
 
Google Translate to EN Google Translate to DE Google Translate to FR Google Translate to IT Google Translate to ES

Off Road Guide Off Road EXPEDITIONS

e-mail: jirka.ch@touaregclub.cz
info@touaregclub.cz
mobil: 602 299 299
internet: www.offroadguide.eu

Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opiště kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.