Touareg doplňky 4x4

"Touareg" - symbol svobody a nezávislosti. Stejně jako Berberští kočovníci, kteří křižují Saharskou poušt, od nichž převzal své jméno, dokáže se lehce a obratně proplétat "džunglí" velkoměsta, rychle uhánět po cestách a nakonec s lehkostí zvládat náročný terén. Pojeďte s námi objevovat dobrodružství mimo asfalt - i tam jsou tyto vozy doma.

VÍKENDOVÁ SETKÁNÍ

Pilotní setkání TouaregClubu - Písečeská Zmole

Na setkání se nás sešlo osm Touaregů, tedy vozů. Vzhledem k tomu, že se účastníci měli možnost o srazu dovědět jen na stránkách klubu, které zatím nebyly nikde prezentované, byli jsme s účastí spokojeni. Spokojení byli hlavně majitelé Touaregů, někteří poprvé se svým vozem vjeli do terénu, jiní zkušeně zdolávali překážky. Dopoledne jsme strávili projížděním na připravené trati, kde účastníci objevovali pod dohledem zkušených instruktorů, co všechno Touareg dokáže. Odpoledne už sami účastníci zdolávali bodované úseky, za asistence instruktorů, kteří hodnotili průjezd sekce a zapisovali trestné body. U poslední disciplíny "jízdy naslepo" pod navigací spolujezdce přes vysílačku, jsme se společně zasmáli. Každopádně to byla dle všech zúčastněných příjemně strávená sobota.

Už se těšíme na první oficiální setkání majitelů vozů TOUAREG v Čechách, které proběhne s podporou Porsche Česká republika v měsíci červenci, o místě konání a termínu Vás budeme včas informovat.

Zpět na archiv
 
TISK STRÁNKY
NAHORU      

© 2016 Touareg Club. Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů  (pořádání akcí)
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.
 
Google Translate to EN Google Translate to DE Google Translate to FR Google Translate to IT Google Translate to ES

Off Road Guide Off Road EXPEDITIONS

e-mail: jirka.ch@touaregclub.cz
info@touaregclub.cz
mobil: 602 299 299
internet: www.offroadguide.eu

Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opiště kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.