Touareg doplňky 4x4

"Touareg" - symbol svobody a nezávislosti. Stejně jako Berberští kočovníci, kteří křižují Saharskou poušt, od nichž převzal své jméno, dokáže se lehce a obratně proplétat "džunglí" velkoměsta, rychle uhánět po cestách a nakonec s lehkostí zvládat náročný terén. Pojeďte s námi objevovat dobrodružství mimo asfalt - i tam jsou tyto vozy doma.

VÍKENDOVÁ SETKÁNÍ

I. Off-roadové setkání - Benešov

(14.7.2007)

První offroadové setkání ToauregClubu se konalo parného 14. července 2007 v bývalém vojenském prostoru u Benešova. Byli jsme velmi potěšeni z vysoké účasti. Členové byli nejprve seznámeni s projektem TouaregClub, dále s technologií vozu Touareg z té uživatelské stránky a poté již nic nebránilo, abychom šli jezdit do náročného terénu. Nechyběli ani soutěže, při kterých jsme se opravdu zapotili, ale i zasmáli. Nechyběl velký párty stan s bohatým a osvěžujícím občerstvením, grilované maso a palačinky. A po tomto našem prvním setkání, následovala první opravdová expedice a to do Rumunska. Čekalo nás putování po stopách hraběte Drákuli.

Zpět na archiv
 
TISK STRÁNKY
NAHORU      

© 2016 Touareg Club. Všechna práva vyhrazena.   |   Ochrana osobních údajů  (pořádání akcí)
Bez předchozího písemného souhlasu není dovoleno další publikování, distribuce nebo tisk materiálů zveřejněných na tomto serveru.
 
Google Translate to EN Google Translate to DE Google Translate to FR Google Translate to IT Google Translate to ES

Off Road Guide Off Road EXPEDITIONS

e-mail: jirka.ch@touaregclub.cz
info@touaregclub.cz
mobil: 602 299 299
internet: www.offroadguide.eu

Kontaktní formulář
Jméno a příjmení
E-mailová adresa
Telefon
Dotaz
Prosím opiště kód
  
 
Odesláním formuláře souhlasíte se zpracováním osobních údajů.